Laser Comfort Plus+

LASER COMFORT PLUS+ NEDİR?

Kişiye özel göz lazerinde hastanın konforunu artıracak yüksek kriterlerin bütünüdür.

OPERASYON KISA SÜRÜYOR

Uzun süren lazer ameliyatları yerini daha konforlu ameliyatlara bıraktı. Laser Comfort Plus+ ile saniyeler içinde gözlük veya kontakt lenslerinizden kurtulabilirsiniz.

GÖZE DOKUNULMUYOR

Lazer operasyonunda konforunuzu artıran bir başka kriter ise göze dokunmadan, gözden parça çıkarılmadan yapılmasıdır. Hastaların lazer cihazından gelen ışığa bakması tedavinin yapılması için yeterli oluyor. Tedavi sırasında hastalarında gözünü oynatması da sorun olmuyor. Cihazdaki göz takip sistemi sayesinde hareket algılandığında kendini durduruyor. Göz, ışığa bakmaya devam ettiğinde tedavi kaldığı yerden devam ediyor.

UZAK, YAKIN VE ASTİGMAT TEDAVİSİNDE LASER COMFORT PLUS+

Uzak, yakın ve astigmat gibi göz sorunları olan hastalar tümünden tek operasyonla kurtulabilir, operasyon sırasında ağrı-acı hissetmezler.

İNCE KORNEALI HASTALARA UYGUN

Laser Comfort Plus+ sayesinde yıllardır ince kornealı göz yapısına sahip hastalara da lazer operasyonu yapılabiliyor.

GÖZ KURULUĞU YAPMIYOR

Göz lazer operasyonlarında konforunuzu arttıracak bir başka özellik ise gözden parça çıkarılmadığı, göze kesi uygulanmadığı için diğer lazer operasyonları sonrasında görülen göz kuruluğunun Laser Comfort Plus+ ile oluşmamasıdır.

KATARAKT AMELİYATI OLMAYA ENGEL OLMAZ

Laser Comfort Plus+ ile yapılan lazer operasyonu ileri yaşta oluşabilecek katarakt hastalığının tedavisine engel değildir.

TÜM SPOR AKTİVİTELERİ SERBEST

Lazer operasyonundan bir hafta sonra istediğiniz tüm spor aktivitelerini yapabilmeniz konforunuzu artıran bir diğer avantajdır.

 

HIZLI BİLGİ ve RANDEVU FORMU

Her türlü sorunuz için aşağıdaki formu doldurun, sizi hemen arayalım.

ONLINE GÖZ SAĞLIĞI DANIŞMANLIĞI Bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.