Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları

Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları

Lazer göz ameliyatları ile miyop, hipermetrop ve astigmat gibi kırma kusurları giderilmektedir. Göz doktorları tarafından yapılan detaylı göz muayenesinden sonra hangi yöntemin uygulanılacağına karar verilir. Uygulanacak göz lazer tedavisine ve hastanın göz yapısına göre fiyat belirlenmektedir.

Göz Ameliyatı

Göz hastalıklarında ilaç ya da gözlük tedavilerinin yanı sıra cerrahi işlemlerde kullanılmaktadır. Şaşılık tedavisi için yapılan operasyonlar, lazer ile yapılan kırma kusurları tedavileri, katarakt tedavileri gibi uygulamalar göz ameliyatı sınıfına dahildir. Göz ameliyatında kullanılacak yönteme göz doktorları hastanın göz yapısını inceleyerek karar vermektedirler.

Göz Ameliyatı Fiyatları

Göz ameliyatlarında fiyatlar yapılan tedavi yöntemine ve hastanın göz yapısına göre belirlenmektedir

Katarakt Ameliyatları

Katarakt göz içi merceğin puslanarak, saydamlığını kaybetmesine denir. Katarakt çoğunlukla orta yaş üstü kişilerde görülmektedir. Ancak bebek ve çocuklarda görüldüğü durumlarda olmaktadır.

Kataraktın en belirgin bulgusu görmede yaşanan bulanıklıktır. Yaşanan bulanıklıktan dolayı hastanın görmesinde azalmalar olmaktadır. Okuma zorluğu yaşanması, çift görme, renklerde solgunluk ve sararma , gece görüşlerinde azalma olması gibi belirtileri vardır.

İlaçla tedavisi olmayan kataraktın tek tedavi yöntemi cerrahidir. Bulanıklaşan göz içi merceğin yerine yeni göz içi mercek takılarak operasyon tamamlanır. Katarakt ameliyatlarında kullanılan mercekler Monofokal,  Bifokal ve Trifokal mercekler olmak üzere üç ayrı grupta incelenmektedir.

Monofokal Mercekler: Tek odaklı, uzağı görmeyi sağlayan merceklerdir. Hasta uzağı görür ancak yakın mesafe için gözlük kullanmak durumunda kalabilir.

Bifokal mercekler: Yakın ve uzak mesafeyi görmeyi sağlayan iki odaklı merceklerdir. Bu mercekler sayesinde hasta uzak ve yakın mesafeleri görür ancak 40 cm ile 2 metre arasında kalan ara mesafeleri net göremezler.

Trifokal Mercekler: Akıllı Lensler denilen trifokal mercekler sayesinde hasta uzak, yakın ve ara mesafeleri net görür, ameliyattan sonra gözlük kullanmak zorunda kalmaz.

Lazer Göz Ameliyatı Kampanyası

Güncel kampanyalarımız hakkında bilgi almak için 444 0 481 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Göz Lazer Ameliyatı

35 thoughts to “Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları”

 1. Merhaba benim bir sorum olacakti, ben Almanyada yasiyorum 45 yasindayim 2 yil evvel sağ gözümden karatak amaliyati oldum ama doktor dedi artik gözlük takman gerekecek hem uzak için hemde yakın için. Ve simdide sol gözümde problem başladı, karanlik ve net görüyorum ve Doktor sol gözdede katarak başlangıcı var ve su anda amaliyata gerek yok dedi ve yeni gözlük numarası verdi gözlüğü aldim ama sol gözde yinede tam netlik yok. Acaba siz bana ne tavsiye edersiniz gözlükten kurtulma imkanim varmi. Ve katarak amaliyati olayimmi. Hem amalaiyatlar hakkinda hemde fiyat hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

 2. Mrb.göz numaram miyop 4.75 bir kac yıldır değişmiyor lazer ameliyatı düşünüyorum ortalama bir fiyat verebilir misiniz

 3. Iyi Günler,
  Ben Hollandadan Ayse Yesil.
  Ortalama bir fiyat alabilirmiyim göz laseri veya cizdirmek?
  Her hastanin farkli oldugunu bildigim icin ortalama fiyat lütfen.
  Tesekürler

 4. İyi günler. Ben şuan yurtdışında çalışıyorum gözümde -2.25 , -3.50 miyop astigmat var no touch lazer yaptırmak istiyorum fakat fiyat hakkında hiçbir bilgim olmadığı için size sormak istedim fiyat hakkında ortalama bilgi alabilir miyim ?

 5. İyi günler benim sağ gözümde miyop var 0.50 bunun lazer ameliyatı olurmu bide fiyat ortalama ne kadar

 6. Merhaba ben suan askerim bende miyop astigmat var derecesi 8 ay once -1.5 ti ben gozume gerekli tedaviyi uygulatmak istiyorum kac gun izinli olmam gerek ozel hastaneden alinan rapor gecerli oluyormu

 7. Hipermetrop, astğimat gibi göz hastalıklarının amaliyat ve diğer kalıcı tedavilerinin fiyatlarını öğrenebilir miyim.

  1. Merhaba bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz,operasyon fiyatları hastanın göz yapısına göre belirlenmektedir. 444 0 481 numaralı telefondan güncel muayene ücretlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 8. Merhabalar benım gozumde dogustan tembellık var kac tane doktora gıttıysem tedavısı yok dedıler gozluk verdıler en son gıttıgımde gozlugu aldım ama bu sefer gozlerımde problem olmaya basladı rakamları cıfter cıfter gormeye basladım doktorla yenıden gorustum bu seferde lens taktılar gozume ama lenslerınde faydasını gormedım doktor lazerle amelıyat dedı tedavı yok dıyolar napmamam gerekıyo acaba yardımcı olurmusunuz ??

 9. merhaba benim sol gözde göz bebeğe dogru et oluştu lazerle ameliyat olursam sağlık güvencem yok ortalama ücret öğrenebilirmiyim

 10. Merhaba, ben almanyada kalıyorum. Oniki sene önce sizin hastanede lasik ameliyatı oldum. Şimdi ise sağ gözüm -1,5, sol gözüm 0,5 görüyor. Tek göze tekrar bir laser amaliyeti olabilirmi?

 11. Merhaba. 45 yaşındayım. 1 yıl önce okuma zorluğu nedeniyle doktora gittim ve yakın gözlüğü yazıldı. İşim gereği bilgisayar başında olmamdan gözlük kullanmada zorluk çekiyorum. Okuma zorluğu gözümde ilk aşamada olduğundan ameliyat önerilmiyor. Bu yaşlarda aktif görevlerde iken yakın gözlüğü tak çıkar çok zorlanmakta ve ameliyat olmak istemekteyim. Ameliyat mümkün müdür? Risk var mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir