Göz Çizdirme Fiyatları

Göz Çizdirme Fiyatları

Göz çizdirme ameliyatı fiyatları belirlenirken birçok unsur dikkate alınmaktadır.  Yapılacak detaylı muayene sonrasında hastanın operasyona uygun olup olmadığına karar verilmektedir. Göz çizdirme fiyatları bazı hastalarca en çok merak edilen konulardan olabilmektedir.

göz çizdirme fiyatları

 

Göz Çizdirme Fiyatları 2023

Göz çizdirme fiyatları 2023, göz numarası ve derecesine göre değişmektedir. Miyop, hipermetrop, astigmat gibi kırma kusurlarının giderilmesinde kullanılan lazer ameliyatları halk dillinde göz çizdirme olarak bilinmektedir.  Tedaviler Atos teknolojisi veya no touch lazer ile uygulanmaktadır. Uzak ya da yakın görmede sorunu olan hastaların yanı sıra net görememe yani astigmat sorunu olan hastalar da bu operasyonları tercih ediyorlar. Göz çizdirme ameliyatı fiyatları belirlenirken hangi tedavinin uygulanacağı dikkate alınabilmektedir.

Göz Çizdirme Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Göz Çizdirme Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Göz çizdirme fiyatları belirlenirken birçok unsur dikkate alınmaktadır. Lazer ameliyatları görme kusuru numaralarının ilerlemesi duran ve 18 yaşını dolduran hastalara ameliyathane bölümünde steril koşullarda uygulanmaktadır. Excimer lazer adı verilen lazer türlerinden olan No Touch Lazer tedavisiyle, cihaz teması olmadan yapılan bu operasyonlar hastalara net görüş sağlamaktadırlar. Hastanın ameliyata uygun olup olmadığı detaylı tetkikler sonucunda karar verilir. En önemli kriter son 1 yıldan beri hastanın kırma kusuru derecesinde bir değişiklik olmamasıdır.

Operasyon göz hastanesinin ameliyathane ortamında gerçekleştirilmektedir. Tedavi süresi ise tek taraf için ortalama 30 saniye sürmektedir ve hastalar aynı gün taburcu edilmektedir.  Daha sonra doktorları tarafından belirlenen periyotlarda kontrolleri gerçekleştirilir. Tedavi sonrasında kısa süreliğine lazer ışınlarının uygulandığı bölgede kuruluk görülmesi normaldir ama bu uzun sürmez. Veni Vidi Göz Merkezleri göz çizdirme fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca göz çizdirme fiyatları muayene ücreti ile ilgili de hastanemizle iletişime geçebilirsiniz.

Lazerle Göz Çizdirme Fiyatları Ne Kadar?

Göz çizdirme fiyatları ülkemizde diğer Avrupa ülkelerine göre daha makul düzeydedir. Göz çizdirme fiyatları her bir lazer operasyonu için farklılıklar göstermektedir. Bu konu dışında kullanılan cihaz da fiyatı belirleyen unsurlardandır. Lazer ameliyatı sonrasında hastalar hijyen açısından gözlerini sık sık ovuşturmamalıdır. Tedavi sonrası iyileşme sürecinde yanma, batma gibi şikayetler olmaktadır. Doktor tarafından verilen damla ve ilaçların düzenli kullanılması bu dönemin hasta için rahat geçmesini sağlamaktadır. Hastaların 1. haftadan itibaren denize ya da havuza girilmesine izin verilir. Ayrıca tedaviden sonra 3-6 ay arası dış ortamda güneş ışınlarının etkilerinden korunmalıdır. Ameliyatta kullanılan cihazlar göz çizdirme fiyatları için değişiklik göstermesinde önemlidir.

Hastaların göz çizdirme fiyatlarını merak ettikleri kadar muayene ücretleri de sık merak edilen bir konudur. Ancak göz çizdirme fiyatları gibi muayene ücretleri ile ilgili de internet ortamında fiyat vermek hem etik kurallara uygun olmamakla birlikte hem de belirli yönetmeliklere aykırıdır. Bu noktada diğer önemli bir husus ise ancak belirli muayene ve tetkikler sonucunda operasyona uygun bulunan hastalar bu uygunlu neticesinde lazer ameliyatı olabilirler.

Göz Çizdirme Fiyat

Lazer tedavileri, detaylı tetkikler sonucunda belirlenen kişinin görme kusuruna özel uygulanmaktadır. Bu sebeple yapılacak detaylı tetkiklerden sonra göz çizdirme fiyatları hastaya özel olarak belirlenmektedir. Göz çizdirme fiyatları merak edilen konulardan biridir.

 

54 thoughts to “Göz Çizdirme Fiyatları”

 1. Merhabalar 15 Eylül de bitecek olan No touch lazer operasyonu kampanyaniz uzatılacak mı acaba tekrar ?

 2. Merhaba. Benim sağ gözümde 2 numara, sol gözümde 1,5 numara astigmat var. Operasyonla çizdirmek istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

   1. Merhaba ben uzağı göremiyorum 11yıldır kullanıyorum gözlüğü. Fakat bir yararını görmedim.. göz cizdirirsem fiyat nolur?

 3. Gećen sene pendik hastanenizde muayene oldum. Korneam ince ama nontouch olabilir demişti dr. Ben üni.de hocayım. Zaman sorunum var. Bende astigmat ve miyop var. Toplamı 2 derece gibi. Öğrenmek istediğim;
  1.Ameliyatı hangi hastanede yapıyorsunuz
  2. Takriben ne kadar ödemem gerekir

 4. Merhaba ben polis olmak istiyorum fakat gözlerim uzağı görmediği için olamıyorum çizdirme operasyonu hakkında genel bir fiyat söyleyebilirsiniz acaba benim göz numaram biri 3 numara biride 3.75 yardımcı olursanız sevinirim

 5. Merhaba .oğlumun göz kayması var. 2 yaşından beri gozluk kullaniyor.Şu an 22 yaşında akıllı lens çaremiz olurmu. Birde izmirde yeriniz varmı. Fiyat nedir. Teşekkür ederiz

  1. Göz yapınıza uygun tedavi yöntemi doktorlarımız tarafından belirlenmektedir. İstanbul Anadolu yakasında Pendik, Kartal ve Kadıköy’de hizmet vermekteyiz. Ayrıca Sakarya ve Ankara’da da şubelerimiz bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

   1. yakın ve uzak görüşümde görme sorunum var akıllı lens uygulamasının ne kadarını sgk karşılıyor ve ameliyat ücretleri ne kadar bilgilendirmenizi rica ederim yaşım 64 gözlük no yakın 4,uzak 3 ,

 6. 50 yaşındayım hem miyop (3.50) hem hipermetrop (2.50) sorunum var iki gözlük kullanmak zorunda kalıyorum, artık gözlük kullanmak istemiyorum. Bu iki kusurdan da kurtulmak istiyorum mümkün mü?

 7. Göz tansiyonu olanlarada No Touch uygulamasını ve göz tansiyonu tedavisini gerçekleştirmek mümkün mü?

  1. Merhaba göz tansiyonu olan hastalara da No Touch Laser tedavisi uygulanmaktadır. Ancak öncelikle göz yapısının uygun bulunması gerekmektedir. 444 0 481 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 8. sizde hiç bi soruya cvb vermiyonuzki fiyat çok yüksek heralde ortalama bişi söler insan s,z ısrarla müşteriyi ayağınıza bekliyorsunuz

 9. Mrb benim gözlerim 5 ı bulmuş ama lazer için cihazlar onay vermedi akıllı lens her göze uygulanırmi bilgi verirseniz sevinirim bide benim 12 yaşındaki kızım da 3 yıldır gözlük kullanıyor onada uygulanırmi akilli lens

 10. benim sol gözümde korneamda merkezde olmamak üzere lens kullanımına bağlı kalıcı yara oluşmuştu.şu an lens kullanmıyorum operasyon olabilir miyim

 11. 2012 de miyopdan lazer ameliyatı oldu ama.şuan 1.25 astigmat var tekrar 2. ameliyat olma imkânı varmı

 12. Merhabalar
  İsminizi Dr. Cenk Oğurtanı’dan edindim. 1971 doğumlu 5:50 numara miyop ve sanırım 0,50 gibi düşük bir astiğmatım var. Lens kullanıyorum. 2 gözümden operasyon olarak tüm kusurlarımın ortadan kaldırılmasının maliyeti nedir? Operasyon ne kadar sürer? 15-20 Mart arasında İstanbul’da olacağım. Acil Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.
  Mohaç Özbayrı

 13. Miyop astigmat hipermetrop ve göz hastalıgım yok 14 sene evvel çizdirmiştim dünyagözde muayne oldum fiyatta anlaşamadım fiyat verebilirmisiniz

 14. Merhaba. Ben 20 yaşındayım fakat kimlikte 16 yım – 6 miyopum ve astigmatım var. Göz çizdirmem için sıkıntı olur mu

 15. Merhaba. Ben ben 23 Yaşındayım her iki gözümde 3.50 miyop var uzağı ve yakını göremiyorum göz çizdirtikden 4 yada 5 yıl sonra miyopun geri dönme ihtimali varmı.

 16. 57 yaşındayım. Uzak, yakın ve astigmat var. Diyabet ll ve hipertansiyon hastasiyim. Diyabet ilâçla regüle. İnsülin kullanmıyorum. 40 yıldır gözlük kullanıyorum. Gözlükten kurtulabilir miyim?

 17. Merhaba 2003te birde2015te ikikez gölerimi çizdirdim ama hala gözlük kulanıyorum tekrar çizile bilirmi busefer iyileşirmi.

 18. Merhaba..benim uzaği görme sorunum var birazda astigmat var gözlerimi cizdirmek istiyorum..bununla ilgili fiyat almak istiyorum..avcilarda oturuyorum en yakin subeniz neresi acba gelip muayene olabilirim..bilgi verirseniz sevinirim iyi calismalar…

 19. Merhaba yakın ve uzakta problem yaşıyorum sgk ile anlaşmanız varmi ortalama ne kadar tutar

 20. Merhaba benim sağ gözüm 2’50 sol2’75 ve astigmat var ilerlemeden var ilerleyen göz ameliyata uygunmudur

  1. Merhaba Halil Bey, merkezlerimiz İstanbul Anadolu yakasında Kartal, Pendik, Kadıköy’de, Avrupa yakasında ise Bakırköy’de hizmet vermekteyiz. Ayrıca Ankara Balgat ve Ankara Kocatepe ile Sakarya’da da merkezlerimiz bulunmaktadır. Adres detaylarına link üzerinden ulaşabilirsiniz. https://www.venividigoz.com/merkezlerimiz/ .Detaylı bilgi için dilerseniz 444 0 481 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir