Göz Çizdirme Fiyatları

Göz Çizdirme Fiyatları

Göz Çizdirme

Miyop, hipermetrop, astigmat gibi kırma kusurlarının giderilmesinde kullanılan göz lazer ameliyatları halk dillinde göz çizdirme olarak bilinmektedir.  Uzak ya da yakın görmede sorunu olan hastaların yanı sıra net görememe yani astigmat sorunu olan hastalar da bu operasyonları tercih ediyorlar.

Lazer Göz Ameliyatı

Lazer göz ameliyatları göz numaralarının ilerlemesi duran ve 18 yaşını dolduran hastalara yapılmaktadır. No Touch Lazer tedavisiyle göze dokunmadan, cihaz teması olmadan yapılan bu operasyonlar hastalara gözlük ya da kontakt lensleri olmadan net görüş sağlamaktadırlar. Tedavi süresi ise tek göz için ortalama 30 saniye sürmektedir ve hastalar aynı gün gözleri kapatılmadan taburcu edilmektedir.  Daha sonra doktorları tarafından belirlenen periyotlarda kontrolleri gerçekleştirilir.

Lazer Göz Ameliyatı Sonrası

Lazer göz ameliyatı sonrasında hastalar göz sağlığı açısından gözlerini sık sık ovuşturmamalıdır. Tedavi sonrası iyileşme sürecinde yanma, batma gibi şikayetler olmaktadır. Göz doktoru tarafından verilen damla ve ilaçların düzenli kullanılması bu dönemin hasta için rahat geçmesini sağlamaktadır. Hastaların 1. Haftadan itibaren denize ya da havuza girilmesine izin verilir. Ayrıca tedaviden sonra 3-6 ay arası dışarı çıkarken güneş gözlüğü kullanılmalıdır.

Göz Çizdirme Fiyatı

Göz çizdirme olarak bilinen lazer tedavileri kişinin göz yapısına özel uygulanmaktadır. Bu sebeple göz doktorları tarafından yapılacak detaylı göz muayenesinden sonra operasyon fiyatı hastanın göz yapısına göre belirlenmektedir

göz çizdirme fiyatları
No Touch Lazer
PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir