Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Lazer İle Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Son zamanlarda  Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi ‘de  Göz doktorlarımız tarafından  sıkça yapılan operasyonlar arasında “Lazer İle Ameliyatsız Göz Kapağı Cerrahisi” yerini almış durumdadır. Bu operasyon nedir? Kimler için uygundur? diye soracak olursanız şu şekilde yanıtlayabiliriz: Ameliyatsız göz kapağı estetiği olarak da bilinen bu operasyon özellikle çevre dokulara zarar vermemesi sebebiyle göz gibi hassas bir organın etrafında rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Göz kapağındaki sarkma, torbalanma ve kırışıklıklar üzerindeki etkinliği kanıtlanmış olan operasyon göz etrafındaki siğil, ben, leke ve yara izlerinin giderilmesinde kullanılmaktadır. Ameliyat ya da ameliyathane korkusu olan hastalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Uygulama lokal anestezik kremler kullanılarak cildin uyuşturulmasıyla yapılmaktadır. Ameliyatsız Göz Kapağı Cerrahisinden sonra morarma, dikiş izi ve kanama gibi sorunlar olmamaktadır.  Operasyon, kronik cilt hastalığı ve otoimmun hastalıkları olan kişiler için uygun değildir. Göz kapaklarında veya tüm yüz bölgesinde yaşlılık belirtileri olup ameliyat olmak istemeyen, sosyal hayattan çok uzak kalmak istemeyenler, kanama sıkıntısı olabilecek ameliyata uygun olmayan kişiler için uygundur. Genç yaş grubunda da uygulanmaktadır.

Göz kapağı estetiğinin nasıl yapıldığını aşağıdaki videoyu izleyerek , doktorlarımızdan Op.Dr.Sultan Kaya Ünsal’ın anlatımıyla öğrenebilirsiniz.

 

 

Lazer ile Ameliyatsız Göz Kapağı Cerrahisi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz. >>  https://goo.gl/qY0BBB

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
Lazer ile Ameliyatsız Göz Kapağı Cerrahisi ( Kapak Düşüklüğü)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Operasyon hakkında bilgi alıp, randevu oluşturmak için 444 0 481 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.  www.venividigoz.com  ana sayfasındaki Göz Sağlığı Danışmanlığı formunu doldurmanız durumunda sizi arayabiliriz.

Veni Vidi Göz, Sağlıklı günler diler.

4 thoughts to “Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir