AMELİYATSIZ GÖZ ESTETİĞİ

YENİ GENÇLİK FORMÜLÜNDE AMELİYATSIZ GÖZ ESTETİĞİ

 

Ameliyatsız göz estetiğinin sağladığı yararlardan en önemlisi, göz çevresinin daha estetik bir yapıda olmasıdır. Ameliyatsız göz estetiği sonucu, gençleşme hissini hem bize hem de iletişim halinde olduğumuz sosyal çevreye hissettirir. Gözlerimiz yaşlanmanın etkilerini, vücudumuzda en çok ortaya çıkaran bölgelerimizdendir. Ameliyatsız göz estetiği, bu nedenle anti-aging kavramıyla fazlasıyla ilişkilidir.

 

Göz estetiğinde anti-aging’in yeri nedir?

 

Günümüzde anti-aging kavramı sosyal yaşantımızın kesintisiz devamı için bile çok önemli bir olgu halini aldı. Yaşlanmayı durdurabilmemiz mümkün olmasa da bazı etkilerini azaltabilmek mümkün. Ameliyatsız göz estetiği bu anlamda anti-aging uygulamalarından biri olarak görülebilir. Göz çevresi yüzümüzün en dikkat çeken alanlarından olduğu için bu bölgedeki yaşlılık belirtileri kişiyi çok çabuk ele verebiliyor. Mevcut göz estetiği tedavi yöntemi bu nedenle önemli bir anti-aging etkisi yaratıyor.

 

Ameliyatsız göz estetiği nedir?

 

Ameliyatsız göz estetiğinde cildin en üstünde yer alan doku buharlaştırarak yenilenir. Bu yöntemle göz çevresindeki sarkma ve kırışıklık gibi istenmeyen ve yaşlılık etkisi sorunlar ortadan kaldırılabilir. En önemli avantajları ise; ameliyatsız göz estetiği tedavisinde neşter kullanılmaması, dikiş atılmaması ve hastanın ağrı ya da acı hissetmemesidir.

 

Ameliyatsız göz estetiği  kimler için uygundur?

 

Yaşlanmanın yarattığı fiziksel tahribatı özellikle göz çevresinde ortadan kaldırmak isteyen, gözaltı kırışıklıklarından kurtulmak isteyip ameliyat olmak istemeyen ya da sosyal hayatından ödün vermek istemeyen kişiler için uygun bir tedavidir. Alt ve üst göz kapağı kırışıklıkları ve torbalanmalarında, bu bölgedeki sarkmalarda, kaz ayaklarında ve lekelerde uygulanabilir.

 

Ameliyatsız göz kapağı estetiğinin avantajları;

 

*Cerrahi bir işlem değildir.

*Narkoz verilmez.

*İz kalmaz.

*Pansuman gerektirmez

*Cinsiyet ve yaş sınırı yoktur.

*Gözlerin kapatılması gerekmez.

*Komplikasyon riski yoktur.

*Görme üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.

*Ciltte yenilenme sağlar.

*Beş ila on yıl etkisini korur.

*Gerektiği zaman tekrar uygulanabilir.

*Günlük hayata engel olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir