Akıllı Lens (Göz İçi Kalıcı Mercek)

Akıllı Lens (Göz İçi Kalıcı Mercek)  ile dakikalar içinde gözlük ve kontakt lenslere mahkûm olmaktan kurtulun!

Göz içi merceği saydam bir yapıdadır. Ancak yaş ile doğru orantılı olarak göz içi merceği matlaşmaktadır. Bu durum kişinin gözlerinin görme kapasitesini oldukça düşürmektedir.

Hastaların günlük yaşantılarında en çok yakındıkları şeyler arasında renk farklılıklarını fark etmede yetersizlik, cansız ve soluk görüntüler, uzak ve yakını görememek gibi hayatlarını olumsuz yönde etkileyen faktörler bulunmaktadır. Akıllı lensler hastaların bu yakınmalarını ortadan kaldırarak hastaya tedavi hastaya kaliteli bir yaşam olanağı sunmaktadır.

Akıllı Lens (Göz İçi Kalıcı Mercek) denilen tedavi yöntemi göz içine mercek yerleştirme prensibine dayanmaktadır. Günümüzde birçok mercek çeşidi bulunmaktadır. Akıllı Merceğin farkı günümüz insanına hitap etmesidir. Çünkü araba kullanma mesafesi veya bilgisayar kullanma mesafesi gibi mesafeler kişilerin yaşamlarının merkezinde yer almaktadır. Akıllı lensler tam olarak bu mesafeyi de net görmeyi sağlaması ile farklı bir mercek yapısı olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Lens (Göz İçi Kalıcı Mercek)  sadece matlaşmış olan merceği değiştirmek demek değildir. Akıllı Lensler kişinin gözünde bulunan kırma kusurlarını da tedavi etmektedir. Tek bir operasyon ile gözlerinizdeki rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz.

Akıllı Lens uygulamasının size uygun olup olmadığını öğrenmek için  hemen uzman bir göz doktoruna başvurmanız gerekmektedir. Ayrıntılı tetkikler yapıldıktan sonra göz yapınız uygun bulunduğu takdirde bu uygulama uygulanabilmektedir.

Akıllı Lenslerinde numaraları bulunmaktadır. Bu sebeple hastanın göz yapısı ve göz numarası  çok iyi tespit edilmeli doğru lens doğru hastaya uygulanmalıdır. Uygulamadan sonra 1 gün sonra kişi günlük yaşantısına dönebilmektedir.

2 thoughts to “Akıllı Lens (Göz İçi Kalıcı Mercek)”

  1. Ben de yaptırmak ıstıyorum ama fırsatım yok cumartesi pazar yapıyormusun ve nekadar ucret ve ssk dan yararlana bılıyormuyuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir